کيف رودوشي مارال مدل Edward

یکی بیش تر از ساده‌ترین و درعین‌حال زیباترین کیف‌های «درسا» (Dorsa) با اسم «3757» شناخته می‌شود. این کیف اداری مردانه بیشتراز چرم طبیعی گاوی ساخته شده است. کیف با طرح چرم کلاسیک هورس تزیین شده و با وضعیت صافش حس سادگی و مینیمال را به بیننده منتقل می‌کند. صحیح در میانه‌های کیف یک قفل فلزی کار نهاده شده است. این قفل نقره‌ای‌رنگ با یک کلید باز و بسته می‌شود. با وجود چنین قفلی کیف شما توسط افراد دیگر به‌راحتی باز نخواهد شد. دسته‌ی چرمی و ضخیم کیف با دو حلقه‌ی فلزی به بالای کیف متصل شده است. این نوع بیش تر از مقاومت بالایی در برابر وزن و فشار برخوردار است. کیف با رنگ سیاهش به‌راحتی با لباس‌های گوناگون آقایان ست می‌شود. ابعاد این کیف برابر با 11 × 30.5 × 41 سانتی‌متر است. این میزان برای یک کیف دستی و اداری کاملاً منطقی به لحاظ می‌رسد. آستر کیف بیشتراز پارچه تهیه شده و داخل کیف را نرم‌تر و زیباتر کرده است. بند برزنتی این کیف به‌راحتی از آن جدا می‌شود. در محفظه‌ی اصلی دو جای مطمئن برای محافظت خودکار یا خودنویس شما در نظر گرفته شده است. جاکلیدی درون محفظه‌ی دارای اهمیت به بدنه دوخته شده و برای محافظت کلیدهای شما کاملاً دلخواه به حیث می‌رسد. سه محفظه‌ی بزرگ برای حفظ اسناد و مدارک حیاتی شما در این کیف پباده سازی شده است. کیف اداری درسا 3757 با در نظر داشتن چرم مرغوب، کیفیت تولید بالا، ابعاد مناسب، مارک شناخته‌شده و جیب‌های گوناگون و کاربردی‌اش ارزش خرید زیادی دارد.

کیف دستی نوع «108» بیشتراز برند «یاک» (Yak) مناسب استفاده‌ی بانوان است. ابعاد کیف زنانه‌ی یاک معادل 32 × 13.5 × 24.5 سانتی‌متر است. کیف یاک از چرم مصنوعی ساخته شده و به رنگ طوسی میباشد که این رنگ را به‌راحتی می‌توان با لباس‌ها و تیپ‌های متفاوت هماهنگ کرد. آستر کیف نیز از جنس جیر مرغوب ساخته شده است. https://123kif.ir/ ‌ی با اهمیت کیف به وسیله‌ی یک زیپ باز و بسته می‌شود. این کیف دارنده یک جیب فرنگی و سه عدد جیب داخلی است. گونه 108 یاک کیفی جادار و زیباست که راحت می‌توانید لوازم موردنیازتان را با خود حمل کنید. این کیف دارنده دو دسته‌ی کوتاه به ارتفاع 10.5 سانتی‌متر است که به شکل دستی مورد استفاده قرار میگیرد و معمولا برای مهمانی‌ها و مجالس کاربرد دارد. روی جیب خارجی کیف، سگکی طلایی‌رنگ و فلزی قرار گرفته که زیبایی ظاهری آن را افزایش داده است.

کیف جور «111068F-5» بیش تر از برند «شهر چرم» (Leather City) بیش تر از جنس چرم صددرصد ارگانیک (چرم گاوی) باکیفیت و مضاعف نرم و لطیف ساخته شده است. روی کیف از طرح «فلوتر» فایده شده که به زیباترشدن ظاهر آن کمک فراوانی کرده است. رنگ قهوه‌ای واضح کیف شهر چرم بیشتراز آن مدل رنگ‌هایی می‌باشد که به‌راحتی با انواع خرقه و کفش هماهنگ خواهد شد. کیف گونه 111068F-5 دارای ابعاد 7 × 16 × 20 سانتی‌متر میباشد و کیفی با سایز متوسط محسوب میگردد که نه‌تنها به‌خوبی می‌توانید لوازم خویش را درون آن قرار دهید، بلکه قابلیت حمل آسانی هم دارد. آستر داخلی کیف پارچه‌ای است. کیف به وسیله دکمه و زیپ باز و بسته می‌شود. کیف رودوشی مدل 111068F-5 دارنده یک بند بلند می‌باشد که می‌توانید آن را به‌صورت صاف و یا کج روی دوش خود بیندازید و در ضمن این بند قابلیت تهیه و کوتاه و بلندشدن دارد که جداشدنی نیز هست. باطن کیف دارای دو جیب میباشد که یکی بی آلایش و دیگری زیپ‌دار بوده و در محفظه‌ی حیاتی کیف قرار دارد. یک جیب زیپ‌دار در پشت کیف و یک جیب زیپ‌دار در جلوی کیف چشم می‌شود. یک جیب بی آلایش نیز ذیل زبانه‌ی کیف قرار داده شده است. به‌طورکلی کیف دسته 111068F-5 شهر چرم کیفی زیبا با سایز مطلوب و جیب‌های زیاد می‌باشد که ارزش خرید بالایی دارد.

کیف اداری چرم مشعد دسته A5556 بیشتراز چرم ارگانیک ساخته شده و هم برای خانم‌ها و نیز برای آقایان مناسب است. چرم ارگانیک ظاهر کیف را فراوان شیک کرده است. بیش تر از طرف دیگر چرم مقاومت بالا و قدمت طولانی خواهد داشت. برای یک کیف اداری تعداد محفظه‌ها اهمیت متعددی دارد. همینطور محفظه‌ها می بایست طوری طراحی شده باشند که فرد بتواند میزان زیادی وسایل و مدارک را در آن جای دهد در عین این که، کیف نامرتب و شلوغ نشود. گونه A5556 دارای 3 عدد جیب داخلی و 1 عدد جیب خارجی است. محفظه‌ی فرنگی بیشتراز گونه زیپ‌دار می باشد و پشت کیف قرار گرفته است. همچنین محفظه‌ی کلیدی نیز زیپی می‌باشد و دو قست تقسیم شده است. داخل کیف یک محفظه‌ی وسیع زیپی، جای کارت و مداد قابل مشاهده هستند. گفتنی است گونه A5556 به چهره دستی و رودوشی قابل به کار گیری هست و یک بند رودوشی دارد که به وسیله سگک تهیه و تنظیم می‌شود. در پایان این که آستر داخلی کیف پارچه می باشد و درب آن به چهره مگنتی بسته می‌شود. مگنتی بودن درب باز و بسته کردن آن را فراوان ساده می‌کند.

کیف رودوشی نوع «Edward» بیشتراز برنن «مارال چرم» (Maral Leather) بیش تر از چرم صد درصد طبیعی گاوی ساخته شده و طرح کلاسیک (ساده) دارد. کیف چرمی مارال به رنگ قهوه‌ای روشن است که نیز برای بانوان و هم برای آقایان قابلیت به کار گیری دارد. جنس آستر کیف پارچه‌ای است. ابعاد کلی کیف حدوداً 19.5 × 25 × 8.5 سانتی‌متر است که حمل آسانی داشته و جادار و زیاد خوش‌دست است. کیف به وسیله‌ی زیپ باز و بسته میگردد و علاوه‌بر یک دسته‌ی کوتاه در نصیب بالایی یک بند قابل تهیه با قابلیت جداشدن به بیشترین طول 157 سانتی‌متر نیز دارد که در صورت عدم نیاز می‌توان آن را قطع کرده و تنها بیش تر از گونه به کار گیری کرد. کیف رودوشی مارال چرم دارنده شش عدد جیب داخلی و سه عدد جیب خارجی است. کیف داری یک جیب داخلی ساده، یک جیب داخلی زیپ‌دار، دو جا برای نگهداری خودکار و یک جا برای قراردادن کارت اعتباری و یک کارت ویزیت است؛ همچنین کیف رودوشی نوع Edward دارنده دو جیب خارجی زیپ‌دار و یک جیب خارجی با دکمه‌ی مگنتی نیز هست. کیف رودوشی جادار و زیبای مارال کاربرد بالایی دارااست و مهم‌ترین نکته‌ی آن این میباشد که برای بانوان و هم برای آقایان می تواند گزینه فایده قرار بگیرد و رنگ آن طوری می‌باشد که ست کردن آن با انواع لباس‌ها عمل ساده‌ای است.

کیف اداری مردانه‌ی «چرم مشهد» مدل «Mashad Leather A5534» بیش تر از جذاب‌ترین و باکیفیت‌ترین کیف‌های اداری چرمی می باشد که با مخلوط رنگ و طراحی جذابش بی‌شک اعتنا آقایان بخش اعظمی را به خویش جلب می‌کند. هر مرد شیک‌پوشی به خیر می‌داند که خاص پوشیدن یا به عبارت بهتر خوب‌پوشیدن و به کار گیری از شایسته ترین و شیک‌ترین اکسسوری‌ها، تداعی‌گر مفهوم قدرت خواهد بود. در این بین، کیف اداری یکی از بیشتراز کاربردی‌ترین انواع این اکسسوری‌ها است که تعیین درست و بهترین آن برای اکثر اوقات آقایان بیشتراز کارمند گرفته تا مدیرعامل اهمیت بسیاری دارد. کیف اداری چرم مشهد نوع «A5534» را می‌توان یک کدام از بیش تر از جذاب‌ترین و زیباترین انواع کیف‌های اداری برشمرد که بیشتراز جنس چرم طبیعی با برنامه ای نسبتا معمولی ساخته شده است. این کیف اداری بیش تر از یک زبانه‌ی کلیدی برخوردار می باشد که با یک دکمه‌ی مگنتی بسته شده و پس بیشتراز باز شدن، دسترسی به محفظه‌ی زیپ‌دار دارای اهمیت را میسر می‌سازد. در نصیب رویی کیف و ذیل زبانه، یک محفظه‌ی وسیع پباده سازی شده که داخل آن یک جیب زیپ‌‌دار، دو جای خود کار و یک جای کارت نیز به دیده می‌خورد. درون محفظه‌ی اساسی هم یک جیب زیپ‌دار طراحی شده و محفظه‌ی بیشتری را به چهره مجزا در اختیار کاربر قرار می‌دهد. علاوه بر این دو قسمت، در نصیب رویه‌ی کیف و بخش پشتی هم شاهد یک جیب گران قدر زیپ‌دار هستیم. پباده سازی و دوخت کیف تماما نشان بیش تر از ظرافت و کیفیت ساخت قابل‌توجه این جور دارند. علاوه بر دوخت بدنه‌ی با اهمیت کیف، چه بسا در دوخت و پباده سازی دسته‌های اصلی هم شاهد اعتنا فراوانی هستیم. با توجه به محفظه‌های متفاوت کیف و همینطور پباده سازی زبانه‌ی اصلی، دسته‌ها روی بدنه‌ی با اهمیت دوخته و بیش تر از زیر این زبانه رد شده‌اند که شایسته ترین ارگونومی و ماندگاری کیف را به یار و همدم داشته باشد. گفتنی می‌باشد همراه کیف یک کاور پارچه‌ای و همینطور یک بند بلند قابل قطع شدن هم عرضه شده است. بند بلند به راحتی بیشتراز رویه دو حلقه‌ی فلزی طرفین کیف به بدنه‌ی حیاتی متصل شده و قابلیت و امکان حمل کیف روی دوش را فراهم می‌سازد. در مجموع در‌حالتی که شما نیز از آن جور بیشتراز افرادی هستید که به زیبایی و کیفیت پوشش و اکسسوری‌های خود اهمیت می‌دهید این مدل بی‌شک یکی از بیشتراز بهترین و کارآمدترین گزینه‌های قابل‌تامل بوده و ولی هدیه‌ای باارزش و قابل‌توجه نیز محسوب می‌شود.

کیف رودوشی نوع «Vandad» از برنن «مارال چرم» (Maral Leather) بیشتراز چرم صد درصد ارگانیک گاوی ساخته شده و طرح فلوتر دارد. کیف چرمی مارال به رنگ قهوه‌ای واضح است که هم برای بانوان و نیز برای آقایان قابلیت استفاده دارد. جنس آستر کیف پارچه‌ای است. ابعاد کلی کیف حدوداً 21.5 × 23.5 × 6 سانتی‌متر میباشد که حمل آسانی داشته و جادار و دوچندان خوش‌دست است. نحوه‌ی باز و بسته شدن کیف مگنتی است. کیف مارال چرم نوع Vandad دارای یک بند رودوشی با قابلیت تغییر و تحول اندازه و تهیه ارتفاع می باشد که حداکثر طول آن به 163 سانتی‌متر می‌رسد. کیف رودوشی مارال چرم دارنده شش عدد جیب داخلی و چهار عدد جیب فرنگی است. کیف داری یک محفظه‌ی اصلی، چهار جیب داخلی بی آلایش و دو عدد جیب داخلی زیپ‌دار است. همچنین کیف رودوشی جور Vandad دارای دو جیب فرنگی با دکمه‌ی مگنتی و دو جیب خارجی زیپ‌دار نیز هست. کیف رودوشی جادار و زیبای مارال کاربرد بالایی دارااست و مهم‌ترین نکته‌ی آن این می باشد که رنگ قهوه‌ای آن را به‌راحتی می‌توان با انواع لباس‌ها و تیپ‌ها هماهنگ کرد.

محصولات چرمي انزوروسي ايتاليا كه از برند‌هاي دوست داستنی اروپايي در صنعت چرم بوده در سال 1970 تاسيس شده و فعاليت مي‌كند. اين كشور كه رتبه‌ي يك جهاني اين حرفه را داراست داراي قوي‌ترين صنعت دباغي در دنیا است. دباغي چرم اين محصول ها با رنگ‌هاي پيگمنت طبيعي و ماندگاري دايمي بیشتراز حرفه‌اي‌ترين روش‌ها بوده و براي محيط زيست بي‌زيان و مطابق استاندارد‌هاي ايتالياست. 11007 از كيف‌هاي اداري پر‌حجم و جديد انزوروسي است. در طراحي آن تمام نياز‌هاي روزانه مسئله نظر و كارآمد بودن جهت تمام نياز‌هاي شما پاسخ گوست. داراي سه محفظه اصلي بوده كه به وسیله زيپ باز و بسته مي‌شود و در محفظه نخستین علاوه بر قابليت حمل اسناد و مدارك سه عدد جا خودكاري و دو جيب مناسب براي حمل تلفن ملازم و يا اكسسوري الكترونيكي نظیر هارد اكسترنال و ساير وسايل شما طراحي شده است. در محفظه وسط يك جاي لپ‌تاپ دلخواه تا سايز 15 اينچي قرار مي‌گيرد. طبله سوم 11007 دلخواه حمل اسناد و مدارك بوده و باطن آن نیز يك جيب زيپي براي نگهداري بیش تر از وسايل كوچكتر مثل كيف پول و غيره تعبيه شده است.

کیف مردانه‌ی دسته «A5533» بیشتراز برند معتبر «چرم مشهد» (Mashad Leather) کیفی اداری هست که به رنگ قهوه‌ای تیره بوده و این رنگ را به راحتی می‌توان با انواع لباس‌ها و تیپ‌ها هماهنگ کرد. کیف نوع A5533 بیشتراز چرم صد درصد طبیعی گاوی ساخته شده که طرح چرم آن ساده است. ابعاد کیف حدوداً 8 × 39 × 28 سانتی‌متر میباشد و به وسیله‌ی قفل رمزدار باز و بسته میگردد و با وجود این قفل‌ها وسایل داخل کیف امنیت بیشتری خواهند داشت. کیف اداری چرم مشهد دارای یک دسته‌ی کوتاه و ثابت و همچنین یک بند بلند هست که به صورت رودوشی هم می‌تواند گزینه استفاده قرار بگیرد. بند رودوشی قابل جداشدن است که در صورت عدم فایده می‌توانید آن را از کیف غیر وابسته کرده و صرفا بیشتراز دسته‌ی ثابت به کار گیری کنید؛ همچنین بند بلند رودوشی قابلیت تهیه دارد. کیف دارنده پنج جیب ساده، دو محفظه برای کارت اعتباری و دو محفظه برای حفظ مداد و همین‌طور یک جیب زیپ‌دار هست که تحت در کیف قرار گرفته‌اند و جدا بیش تر از محفظه‌ی اصلی هستند. در نصیب پشتی کیف نیز یک جیب زیپ‌دار وجود داراست که جیب خارجی محسوب می‌شود. به طور کلی کیف دسته A5533 چرم مشهد نیز جادار و زیباست و هم از کیفیت بالایی برخوردار است.

كيف اداري يكي بیش تر از وسايليست كه انتخاب مناسب آن براي اغلب افراد در هر سمتي كه می‌باشند اهميت زيادي دارد. «كيف اداري چرم مصنوعي دنیا كد 2020» با طرحي اسپورت و شيك داراي فضاي كافي جهت وسايل يك دانشجو و يا كارمند است. اين كيف در بخش جلويي خویش داراي يك قفل فلزي به رنگ طلائي بوده كه به رويه ‌اي كه بر روي بدنه اصلي كيف سوار شده، متصل می‌باشد و وظيفه‌ي قفل كردن در كيف را برعهده دارد. همچنين يك هدايت كننده ادامه بند ميباشد كه زيبايي و اصالت آنرا بيشتر ميكند. در نصیب پشت اين كيف چرمي يك زيپ وجود داراست كه جايي مطلوب براي برخي وسايل و مدارك است و سوای نياز به باز كردن قفل فلزي مي‌توان از آن فایده كرد. با دو جور چرمي تعبيه شده در بالاي كيف كه بیشتراز باطن رويه رد شده‌اند مي‌توان علاوه بر شرایط رودوشي، كيف را به ‌صورت دستي نيز حمل نمود. دوخت واضح بر روي چرم قهوه‌اي كار را زيبا و جذاب نموده است. اين كيف اداري داراي دو نوع نسبتا بلند و يك بند بلند رو دوشي نيز هست. در كل مي‌توان اين كيف را با جيب‌هاي متعدد، میزان مناسب، دسته‌ي مستحكم، بند دوشي قابل تنظيم و… يك گزينه مناسب براي خريد و يا هديه دادن به افراد جوان بر شمرد. اين محصول بیشتراز توليدات شركت «جهان نما» بوده كه سال‌هاست در زمينه توليدات چرم فعاليت مي‌كند. جهت نگهداري بهتر و تندرست ماندن اين محصولات، اين كيف‌ها را نبايد مستقيم بر روي زمين و آسفالت و… قرار دهيد و از قرار دادن در معرض حرارت مستقيم و زياد آفتاب به مدت طولاني در جاهايي نظیر زير شيشه اتومبيل نيز جلوگيري كنيد. براي تميز كردن كيف بیش تر از هيچ نوع آستون يا اسپري‌هاي تميزكننده فایده نكنيد و تنها با حوله يا دستمال نخي مرطوب تراز چرم را تميز كنيد.

کیف رودوشی دسته «1-111074» برند «شهر چرم» (Leather City) هم برای بانوان و نیز برای آقایان قابل استفاده می باشد �